O NÁS

V klube Sharks pracujú tréneri plávania, ktorí majú dlhoročnú skúsenosť s prácou s deťmi a mládežou, a ktorí vychovali veľa úspešných plavcov reprezentujúcich Sláviu UK aj na medzinárodnej úrovňi

                      Mgr. Ľudmila Michaličková

Je vedúca trénerka klubu. Od roku 1972 do roku 1975 bola juniorskou reprezentatkou Ruskej federácie, ktorú reprezentovala na ME a MS. Ukončila Volgogradsky institut TV a Sportu. Od roku 1982 pracovala ako vedúca trénerka v športových triedach SUV SZTK a bola členkou UK Bratislava. Už 35 rokov sa venuje plávaniu ako trénerka a za svoju kariéru naučila plávať nespočítateľné množstvo detí a vychovala aj veľa skvelých plavcov, reprezentantov. 


                      Mgr. Marcela Hodeková

Je absolventkou FTVŠ UK, kde študovala odbor plávanie a takisto absolvolala štúdium na FTVŠ (Kineziloški fakultet v Zahrebe) odbor špeciálna pedagogika, kde neskôr aj učila a trénovala deti s telesným a mentálnym postihnutím. Skúsenosti zbierala aj v USA, kde učila plávať a aj trénovala deti a dospelých rôznych národností. Trénovaniu sa venuje už 20 rokov, čiže má bohaté skúsenosti s prácou s deťmi a posledných päť rokov sa aktívne venuje aj trénovaniu dospelých.

                                    Mgr. Kristína Sabolová

Vyštudovala odbor psychológia na Varšavskej Univerzite. Je bývala plavkyňa a študentka športového gymnázia a aktívne sa plávaniu venovala 12 rokov a zúčastnila sa na domácich aj medzinárodných plaveckých podujatiach. Trénerstvu sa venuje už 12 rokov, z toho 10 rokov aj trénovaniu dospelých a je kvalifikovaný tréner 2. stupňa. 

                   Mgr. Enrik Sabol 

Vyštudoval management na Prešovskej Univerzite. V minulosti sa aktívne venoval futbalu, neskôr prešiel na workout cvičenie a tomu sa venuje až doteraz. V našom klube pôsobí už tretí rok ako kondičný tréner. Je držiteľom licencie  tréner vo fitness 2. stupňa.

 Mgr. Andrea Valovičová

Vyštudovala FTVŠ v Bratislave odbor telesná výchova - špeciálna pedagogika. Má skončený kurz športovej a klasickej masáži a tejpingu. Momentálne učí telesnú výchovu na gymnáziu v Bratislave, taktiež trénuje plávanie v PK Sharks a vo voľnom čase sa venuje športovej masáži.